Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Kompresör Hurdası & Hurda Kompresör Alanlar & İstanbul Hurdacı

Kompresör Hurdası & Hurda Kompresör Alanlar & İstanbul Hurdacı

Ticari işletmelerde kullanılan kompresörler kimi zaman tamiri aşırı pahalı olmaktadır. Kompresör hurdası tam olarak bu durumda devreye girerek yeni cihaz alımları için bütçenize katkı hurda satarak yapabilirsiniz. Halisoğulları metal piyasada olan bütün kompresörlerin iç mekanizmasına oldukça hakim olmasından dilerseniz makine olarak dilersenizde parçalara ayırarak hurda cinsleri bölümlere ayrılıp fiyat teklifleri yapılmaktadır.

İstanbul merkezli çalışan Halisoğulları metal firmamız dönüştürülebilecek tüm hurdalar için kilo fark etmeden adresinize gelir ve tamamını satın alabilmektedir. Hurdacı olarak hiç bir hurda ayrımı yapmıyor ve kapasitenizde ne kadar hurda bulunuyorsa satın alma gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz hurdaların ağırlığı ister 1 kilo olsun ister 10 ton fakr etmeksizin ücretsiz servisimizi hemen çıkartarak hurda fiyat tekliflerinde bulunmak için adresinize gelmektedir.

İçindekiler

Kompresör Hurdası Alanlar

Kompresör bir çok üretim tesisi tarafından sürekli kullanılması zorunlu olan parçalardır. Aşırı kullanıma bağlı olarak genelde arıza verir ve parçaları yurt dışı kaynaklı olduğu için oldukça pahalı tamir ücretleri çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda elinizdeki kompresörü hurda olarak satabilir ardından yenisi için bütçenize katkı yaparak satın alabilirsiniz. Hurdacılık sektöründe ham madde yada kompresör gibi makine/motor da satın alınmakta parçalarına ayrılarak kendi hurda cinsine göre geri dönüşüm işlemlerine alınmaktadır.

İstanbul kompresör hurdası alanlar olarak araştırdığınızda bir çok hurdacının alım yapmadığını sizlerde göreceksiniz. Bu durum tamamiyle hurdacılık hizmeti veren firmanın kapasite bağlı olmasındandır. Halisoğulları metal piyasada olan maden hurdaları, makine hurdaları, beyaz eşya hurdaları gibi bütün parçaları satın almakta ve değerinin üstünde teklifler vererek zarar etmeden hurda alanlar ekiplerimizce alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Kompresör Hurdası Alanlar

Kompresör Hurdası Fiyatları

Halisoğulları metal firmamıza hurda satmadan önce mutlaka bir kaç hurdacıdan fiyat teklifleri almanızı tavsiye ediyoruz. Firmamız en yüksek kazanç sağlayacağınız şekilde elinizde olan kompresörleri hurda olarak satın alır. Kompresör hurdası fiyatları net bir şekilde verilebilmesi mümkün değildir. Piyasada yüzlerce marka, model ve farklı amaçlarda çalışan kompresörler olmaktadır. Bu kompresörlerin her birinin içeriği birbirinden farklı olmakta ve içeriğinde bulunan bakır hurdası, metal hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası gibi parçalar fiyatları belirleyicidir.

Büyük kompresörlerin fiyatları 1000 TL üzerinde olmasına karşın küçük makinelerin içeriğinden ötürü 300 tl civarında olabilmektedir. Satmak istediğiniz kompresör hurdası ebatları ve içeriği net fiyatı belirleyecek olup ortalama bir fiyat almak istediğiniz bizlere resim gönderebilir ve hemen fiyat teklifleri alabilirsiniz. Halioğulları metal aynı gün alışveriş imkanı sunmakla beraber peşin ödeme ile çalışmaktadır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz