Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Motor Hurdası

Motor Hurdası

Motor yada makine hurdası satışlarını aynı gün ekiplerimize yapabilirsiniz. Motor hurdası ister adet bazında ister kilo bazında satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Halisoğulları metal sahada sürekli hurda alımları gerçekleştirilmekte olup motor yada makine gibi malzemeleri olduğu gibi satışını yapabilirsiniz. Tüm makinelerde olan motor çeşitleri bakır sargı yada alüminyum sargı olması fark etmeksizin satın alıyoruz.

Elektrik akımı ile çalışan motorlar bir süre sonra çeşitli sebeplerden ötürü hurdaya çıkabilmektedir. Bu motorları hurdacı aracılığı ile değerlendirerek rotasyon yapılabilmekte yada parçalanarak hurda parçalarına ayrılmaktadır. Motorların geri dönüşüme girebilir parçalara sahip olmasından ötürü oldukça kıymetli parçalara sahiptir. Motor içerisinde bakır, alüminyum, metal, kablo hurdası gibi bir çok değerli maden hurdaları bulunmakta ve en kıymetli hurdalardan biridir.

İçindekiler

Motor Hurdası Alanlar

Halisoğulları metal olarak satmak istediğiniz bütün çeşitlerde hurdalar satın alınır. Motor hurdası alanlar olarak sizlere piyasada en üst seviyede kazanç sağlayacağınız şekilde alaımlar gerçekleştiriyoruz. Dağılmış yada olduğu gibi motorları tarafımızca adrese gelen hurdacı olarak en son teknolojik cihazlarımız ile tartı işlerini yapıyor ve sizlere nakit ödeme ile alımlar gerçekleştiriyoruz.

Hurda motor hemen hemen sanayi, üretim, teknik gibi bir çok alanda birikiyor ve geri dönüşüme vererek gelir sağlamanızı desteklemektedir. Motor hurdası bulunabilecek yerler, oto sanayi, beyaz eşya servisi, üretim fabrika bölgeleri, küçük ev aleti tamiri yapan yerler genel olarak işe yaramayacak olan motorları ayırarak kazanç haline getirmektedir. Her çeşit ebatlarda ve adetlerde hurda alımları gerçekleştiriyoruz.

Motor Hurdası Alanlar

Hurda Motor Alan Hurdacı

elinizde biriktirdiğiniz yada bir kaç adet motor bulunuyorsa Halisoğulları metal olarak adresinize sayı fark etmeksizin gelerek alımlar gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman olan ekiplerimiz tarafından her çeşit hurda satın alma işlemleri gerçekleştirilmekte olup sizlere en iyi kazanç sağlayacağınız ve uzun soluklu çalışabileceğiniz hurdacı firması olabiliriz. En yakın hurdacı olarak İstanbul merkezli çalışan firmamız bir çok ilçede hazır hurda alanlar ekiplerimiz bulunmakta olup sizlere en yüksek hurda kg fiyatları teklifleri verilmektedir.

İşinde uzman olan kişilere hurda motor satarak elinizdekilerden maksimum kazanç elde edebilirsiniz. Piyasada olan en yüksek fiyatlar ile hurdalarınızı satarak en iyi kazancı sağlayabilirsiniz. İşinde uzman olan ekiplerimiz sizlere aynı gün elinizdeki hurdalardan para kazanma imkanı sağlanmaktadır. Hurdacı numarası 0531 345 51 29 ile bizlere ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz