Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Sac Profil Hurdası & Saç Profil Fiyatları Alım Satım

Sac Profil Hurdası & Saç Profil Fiyatları Alım Satım

Halisoğulları metal olarak piyasada dönüşüme uygun bütün hurdalar alınır. Sac profil hurdası satmak istiyorsanız 7/24 sahada olan birimlerimiz ile koli, ton bazında alımları yapılabilmektedir. İstanbul merkezli çalışan firmamız piyasada olan 40 dan fazla hurda çeşidinde alımlar yapmakta olup aynı gün hizmet verebilmektedir.

İstanbul en işlek bölgelerinde yaygın olan hurdacı kadromuz ile adresinize gelecek olan ekiplerimiz donanımlı olmasından ötürü anında peşin ödemenizi yaparak alımlar yapar. Hurdacıdan çıkma temiz sac ve profilleri ayırarak kilo hesabı alımı yapılmaktadır. Her çeşit hurda değerinde fiyatlar ile aynı gün adresinizden ekiplerimiz tarafından alınır. Üstelik tüm hurda alımlarında peşin ödeme yöntemleri kullanılır.

İçindekiler

Çıkma Sac Profil Hurdası

Halisoğulları metal olarak çıkma sac profil hurdası da saha alanlarımızda bulunmaktadır. İstanbul merkezli çalışan firmamızda geniş hurda toplama alanları, kendi bünyemizde bulunan geri dönüşüm fabrikası ile piyasa belirleyici firma olmuştur. Satmak yada satın almak istediğiniz çıkma sac profil hurdası için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Dakikalar içerisinde adresinize gelecek olan firmamız en iyi fiyatlar ile alışveriş imkanı sağlayacaktır.

rapes sac, boru, profil, köşebent, u, ı gibi sac profil çeşitlerinde bizlere hemen ulaşabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. 7/24 sürekli sahada ve hurda alımları yapan firmamız değerinde abartı olmayan fiyatlar ile sizlere hizmet vermektedir. Hurdacı fiyatları ile bütçe dostu rakamlarla alışveriş yapabilirsiniz. Firmamızdan fiyat almadan hurda alım satım işlemleri yapmayın.

Çıkma Sac Profil Hurdası

Çıkma Sac Profil Fiyatları

Hurda denildiğinde aklınıza sadece bitik kullanım durumu olmayan parçalara gelmemelidir. Halisoğulları metal gün içerisinde tonlarca hurda alım ve satım işleri yapmasından ötürü satmak istediğiniz bütün hurda çeşitlerine en iyi fiyatları vermektedir. Her türlü binadan profil sökme, sac sökme, kesim yapılması yerinde alınan malzemelerin düzgün bir şekilde çıkartılarak ikinci el olarak da alım yapmaktayız.

Günümüzde sıfır sac ve profillerin malzeme olarak fiyatının sürekli katlanarak çıkması ikinci el ürünlerde rağbeti arıtırmıştır. Halisoğulları metal ister hurda ister ikinci el olarak hurda alımları yaparak bütçenize katkı sağlamanızı hedeflemektedır. İstanbul en büyük hurdacısı olarak tüm hurdalara değerinde fiyatları vererek satın alımlar yapıyoruz. Hurda piyasası günlük değişmekte olup elinizdeki parçanın niteliğini bizlere bildirerek günlük fiyatlar alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz