Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Demir Hurda 7/24 Hurda Alım Güncel Demir Hurdası Fiyatları

Demir Hurda 7/24 Hurda Alım Güncel Demir Hurdası Fiyatları

Sanayi, otomotiv ve inşaat sektörlerinin vazgeçilmezi olan demir, sahip olduğu işlevsel özelliğinden dolayı en çok rağbet gören madendir. Demir hurda kentsel yaşamda ve sanayide bir çok farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Hurdacı hizmetleri kapsamında en yoğun alışverişi bulunan hurda türü demir’dir. Halisoğulları metal olarak hurda alımı konusunda tüm demir çeşitlerinde nakit ve değerinde alım yapmaktayız.

Demir kullanım süresi dolduktan sonra tekrar geri dönüştürme işlemine tabi tutulması gerekmektedir. Aksi takdirde hem doğaya, doğal koşullarda geri dönüşümü zor olduğundan, zarar verecek hem de kullanılmış demir hurda olarak elinizde kalarak size zahmet verecektir. İşte bu noktada firmamız devreye girerek demir hurdalarınızı yerinden bizzat satın almaktadır. Piyasadaki en güncel ve iyi fiyatlara satın aldığımız demir hurdalarınız sayesinde hem siz zahmetten kurtularak para kazanmış olacaksınız hem de geri dönüşüme katkınız olacaktır.

İçindekiler

Demir Hurda Alan Yerler

Hurdacılıkta en yoğun alım demir çeşitlerinde gerçekleştiğinden ve doğada oldukça fazla bulunmasından kaynaklı alıcısıda fazladır. Sokak hurdacıları, kurumsal metal hurda firmalarının çoğu demir alımı yapmaktadır. Ancak kimi bölgelerde hurdacı bulmak kolay değildir. Bu durumlarda beklemek veya dışarda hurdacı aramak yerine bizleri arayarak adrese hizmet talep edebilirsiniz. İstanbul demir hurda alan yerler olarak bölgemizde tüm semt ve mahallelere geliyoruz.

Satılacak demir hurdalarının görsellerini bizlere dilerseniz Whatsapp hurdacı hattımız üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede demir hurda niteliği hakkında bilgi sahibi olmuş ve sizlere daha doğru çözümler sunarız. Yüksek kilodaki hurdalar için ise özel fiyat teklifi hazırlamaktayız.

Demir Hurda Fiyatları

Demir Hurda Nedir?

Kullanılmış demire demir hurda denilmektedir. Bu demir ise

  • İnşaat demiri,
  • Sanayi demiri,
  • Otomotiv demiri gibi pek çok çeşit olabilmektedir.

Demirler bir defa kullanıldıktan sonra mutlaka geri dönüşümü gerekmektedir. Aksi takdirde kullanışlığı ve işlevselliği kaybolmaktadır. Bu noktada ise firmamız devreye girmektedir. 7/24 kolaylıkla ulaşabileceğiniz iletişim kanalları üzerinden bize ulaşarak gerekli bilgileri vermeniz yeterlidir. Ardından kısa sürede demir hurdalarınızı almak için bir ekip gönderiyoruz.

Güncel Hurda Demir Fiyatları 2022

Halisogullarimetal.com üzerinden mümkün olduğunda demir hurda fiyatları listemizi güncel tutmaktayız. Ancak yoğunluktan kaynaklı ve piyasanın sürekli değişkenliğinden sebepli kimi zaman güncel fiyatları yansımamaktadır. Satmak istediğiniz demir hurdalarınız için fiyat almak istiyorsanız lütfen bizlerle 0 531 345 51 29 numaramız üzerinden irtibata geçiniz. Kilosu ve tonajı her ne olursa olsun tüm demir hurda çeşitlerinde alımlarımız vardır. Hurdalarınızı satın alırken yerinizde anında ödeme yaparız.

✅ Ekstra hurda demirin kilosu 7₺ ✅ Ekstra hurda demirin kilosu 7₺
✅ PİK demirin kilosu 6₺ ✅ Demir talaşı kilosu 6₺
✅ İnşaat Yıkım Hurdası 7₺ ✅ 3.sınıf demir hurda kilosu 5,50₺
✅ Teneke Hurda 4₺ ✅ Tufal Hurdası 0,90₺

Demir Hurda Alan Yerler

Demir Hurda Fiyatlandırması Nasıl Yapılıyor?

Hurda alımları firmamıza ait araçlarla yapılmaktadır. Sizden bize ulaştırmanız gibi bir talep kesinlikle beklenmemektedir. Her türlü demir hurdanız bizzat yerinde incelenmektedir. Ardından ise fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Fiyatlandırma işlemi ise temelde kilo üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca demirin çeşidine göre de fiyatlar artmakta ve azalmaktadır. Firmamız fiyatlandırma konusunda oldukça başarılıdır ve en uygun fiyatları vermektedir. Aynı zamanda ödeme işlemi de bizzat demir hurdalarınızı alma işlemimiz esnasında çıkarılmakta ve yapılmaktadır. Böylece hiçbir sorun çıkmadan demirlerinizi satın alma işlemimiz gerçekleşmektedir.

Demir hurdalarınızı yerinden almak için sizden hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde en kısa sürede demir hurdalarınızın toparlanması, yüklenmesi ve satın alınması tamamlanmaktadır. Ayrıca her türlü hizmetimiz hiçbir sorunun yaşanmaması adına oldukça hızlı bir şekilde yürütülmektedir. İstanbul sınırları içerisinde 7/24 en iyi hizmeti verme imkânına sahip olduğumuzdan dolayı en çok tercih edilen firmalar arasında en üst sırada yer almaktayız. Siz de demir hurda satmak istiyorsanız mutlaka bizimle görüşmeli ve hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz