Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Kablo Hurda 7/24 Hurda Alım Kablo Hurda Fiyatları

Kablo Hurda 7/24 Hurda Alım Kablo Hurda Fiyatları

Sökülmesi gereken veya sökülmüş olan kablo hurda çeşitleri için firmamızdan hizmet almanız mümkündür. Size her türlü hurdacı alım satım işlemlerinizde bir telefon kadar yakınız. Hizmetlerimiz arasında kablo hurdaları satın almanın yanında talep doğrultusunda satma imkânlarımız da bulunmaktadır.

Normalde sökümü oldukça zahmetli olan kablo hurdalarını sökmek gelişmiş araç ve ekipmanlarımız doğrultusunda bizim için son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımızdan birini arayarak gerekli bilgilendirmeleri yapmak ve gerekirse birkaç fotoğraf atmaktır. İşinizi en kısa sürede oldukça profesyonel bir şekilde firmamız Halisoğulları metal olarak halledeceğimize eminiz.

İçindekiler

Kablo Hurda Nedir?

Kablo hurda, binaların yıkımı veya yenilenmesi gibi pek çok hizmet esnasında değiştirilen veya sökülen kabloların tümüne denmektedir. Bu kablolar söküldükten sonra işlevselliğini yitirdiğinden dolayı yeni inşaat ve ekipmanlarda kullanılmamaktadır. Fakat biz kablo hurdaları yerinde sökerek kilo ile satın alıyoruz. Daha sonra geri dönüştürerek kullanıyoruz. Böylece hem sizin işiniz kısa sürede halloluyor hem de doğada kaybolması oldukça zor olan plastik ve bakırdan oluşan kablo hurdaları tekrar kullanılarak doğanın tahribatı önleniyor.

kablo hurda fiyatları

Güncel Kablo Hurda Fiyatları

Hurda piyasası sürekli değişebilmektedir. Halisogullarimetal.com sitemiz içerisinde fiyatları belirtilmiş olan hurda türleri bazen güncel olmayabilmektedir. Bu nedenle kablo hurdası veya diğer hurda çeşitleri üzerinden satış yapmak isteyen müşterilerimiz lütfen bizlerle telefon üzerinden irtibat kurmalıdır. Firma uzmanlarımız aramanız halinde sizlere en güncel fiyat teklifini hemen verecektir.

✅ Karışık Kablo Hurda Fiyatı 77₺ ✅ Çelik Kaplama Kablo Hurda Fiyatı 85₺
✅ Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı 120₺ ✅ Hurda Fare Yemez Kablo 55₺
✅ Yeraltı Enerji Kablo Hurdası 110₺ ✅ TTR Hurda Kablo 100₺
✅ Karışık Kablo Hurdası 55₺ ✅ Antigron Kablo Hurdası 100₺

Güncel Kablo Hurda Fiyatları

Kablo Hurda Nasıl Alınır ve Satılır?

Kablo hurdanın alım ve satımı firmamızda oldukça kolaydır. Her iki işlem için de bize ulaşmanız ve gerekli kısa bilgileri vermeniz yeterlidir. Kablo hurdalarınızı satmak istediğinizde yerinde inceleme yapmak, kabloları sökmek ve taşımak için biz size ulaşıyoruz. Eğer hurda almak isterseniz de aynı işlemin farklı bir çeşidi geçerlidir. Bize ulaşarak satın almak istediğiniz kablo hurda çeşidini ve ne kadar satın almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. İsterseniz yerimizde görerek bizzat ürünleri kendiniz alabileceğiniz gibi biz de tarafınıza ulaştırma imkânına sahibiz.

  • Telefon ve fiber hat kabloları,
  • Yeraltı enerji nakil kabloları,
  • Tesisat kabloları,
  • PTT kablosu,
  • Antigron kablo,
  • Tek damar kablo,
  • Çelik zırhlı kablo gibi her tür kablo hurdası çeşidinin alım ve satım işlemini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş bir çeşit yelpazemiz olduğundan her türlü talebinizi ve isteğinizi mümkün olan en kısa zamanda yerine getireceğimizden eminiz. Eğer kablo hurda almak veya satmak istiyorsanız mutlaka bize ulaşmalısınız.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz