Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Çelik Hurda 7/24 Hurda Toplama Güncel Hurdacı Fiyatları

Çelik Hurda 7/24 Hurda Toplama Güncel Hurdacı Fiyatları

Bir çok alanda kullanılan çelik, hurda olarak da oldukça kıymetlidir. Çelik hurda bir çok hurdaya istinaden oldukça kıymetli maddelerdendir. Çelik, demir elementi ile çoğunlukla yüzde 1’e yakın bir oranda karbon miktarının bileşiminden meydana gelen bir alaşımdır. Çelik alaşımındaki karbon miktarları çeliğin sınıflandırılmasında aktif rol alır.  Çelik hurdası tüm türevleri kıymetli olmaktadır.

Çelik % 100 geri dönüşümü firesiz olarak sağlanabilmektedir. Geri dönüşüm çoğu kez yapılmasına karşın çeliğin kendisine saf özelliklerini kaybetmeyen bir yapıya sahip olmaktadır. Geri dönüşüm için çelik türevi oldukça değerli ve defalarca dönüşüm işlemleri uygulanabilmektedir. Halisoğulları metal olarak hurdacı firmamıza aynı gün istediğiniz kilo ve ton satışı yapabilirsiniz.

İçindekiler

Çelik Hurda Alan Yerler

Çelik hurda alan yerler olarak kullanım süresi dolduktan sonra tekrar geri dönüştürme işlemi yapılır. Çelik materyali için defalarda yeniden geri dönüştürme işlemi uygulanabilmektedir. Elinizde bulunan çelik hurdası parçalarını kilo yada ton olarak satmak isteyebilirsiniz. Halisoğulları metal olarak satın alım gerçekleştirdiğimiz parçalar arasında çelik en başındaki ürünlerden gelmektedir. Çeliğin her türlü çeşidini firmamıza satabilirsiniz.

Elinizde çelik bulunuyor ve bunu hurdacılara satmak istiyorsanız günlerce kapınızın önünden hurdacı geçmesini beklemeyin. İstanbul merkezli çalışan şirketimiz tüm çelik çeşitlerini doğru tespit ve kilo tartım işlemi uygulayarak ortaya çıkartmaktadır. Size en yakın hurdacı olarak firmamız ile hemen bağlantı kurabilir ve destek alabilirsiniz. Satılacak çelik hurdalarının görsellerini bizlere Whatsapp hattımız üzerinden ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çelik Hurda Alan Yerler

Çelik Hurda Alan Firmalar

Güncel ve iyi fiyatlara satın aldığımız çelik hurdalarınız sayesinde hem siz zahmetten kurtularak peşin ödeme almış hem de geri dönüşüme katkınız olacaktır. Çelik diğer elementlere göre daha ağır ve hacimli olabilmektedir. Çelik hurda alan firmalar arıyorsanız malzemenizi taşımanıza oradan oraya götürmenize gerek bulunmaz. Ekibimiz içerisinde olan uzmanlar sayesinde ekibimiz adresinize gelerek tüm parçaları gerektiği şekilde müdahale etmektedir. İnşaat, sanayi, üretim ve otomotiv sektöründe sürekli kullanılan çelik malzemesi tüm kilo/ton ağırlığında satın alınır.

İstanbul çelik hurda alan firma olarak bölgenizde tüm semt ve mahalleler de bulunan ekiplerimiz ile güvenilir, hak ettiği rakamlar ile hizmet veriyoruz. 7/24 çalışan saha ekiplerimiz ile elinizde bulunan çelik hurdası parçalarını dakikalar içerisinde satabilirsiniz. Mahallenize hurdacı beklemek veya dışarda hurdacı aramak yerine bizleri arayarak adrese hizmet talep edebilirsiniz. Halisoğulları metal olarak hurda alımı konusunda tüm demir, çelik çeşitlerinde nakit ve değerinde alım yapmaktayız.

Güncel Hurda Çelik Fiyatları

Günümüzde bütün hurda fiyatları günlük olarak değişmektedir. Eski fiyatla hurda satarak zarar etmemeniz için mutlaka bir kaç hurdacı tarafından fiyat teklifi almalısınız. Elinizdeki parçaların niteliğini ve kilo ağırlığını biliyor yada tespit edebiliyorsanız whatsapp üzerinden görseli ile beraber fiyat teklifi alabilirsiniz. Satın almadan önce hurda fiyatları tespiti işinde uzman kişiler tarafından gerçekleştirerek nakit olarak ödeme yapıyoruz. Hurda alımlarında iş makine yahut vinç ile bulunduğu yerden aracımıza yüklüyoruz.

Aşağıda bulunan çelik hurda fiyatları Ton olarak hesaplanmıştır.

✅ DKP 7880 ₺ ✅ PİK 7420 ₺
✅ EKSTRA 7415 ₺ ✅ BONUS* 7440 ₺₺
✅ 1. SINIF 7355 ₺ ✅ 2. SINIF 7215 ₺
✅ 3. SINIF 6370 ₺ ✅ TALAŞ 5910 ₺

Hurda fiyatları tespiti için hiç bir ücret talep etmeden ve ekstra ücret kesintisi yapmadan tüm parçalara hak ettiği değeri Halisoğulları metal markası olarak bizler veriyoruz. Sektöründe öncü firmalardan biri olan şirketimiz uzun yıllarca tecrübesi ile değerinde fiyat teklifleri ile alışveriş yapar. Elinizde çelik hurdası bulunuyorsa hurdacı numarası 0 531 345 51 29 telefonu ile bize ulaşarak dakikalar içerisinde nakite çevirebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz