Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Sarı Hurda 7/24 Hurda Alım Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda 7/24 Hurda Alım Sarı Hurda Fiyatları

Dünya genelinde en çok dönüştürülen parça sarı hurda olmaktadır. Hurda sarı içeriği gereği çok fazla alanda ve sektörde kullanılmasından ötürü sürekli talep olmaktadır. Halisoğulları metal şirketimiz olarak elinizde olabilecek tonlarca sarı hurda alımı yapılmaktadır. Kıymetli bir parça olan hurda sarı; kendi içinde dahi alaşımını meydana getiren metallerin oranlarına tabi olarak sınıflandırılmaktadır.

Sarı pirinç hurda yüksek bedeller karşılığında satma imkanına sahipsiniz. Bir çok hurdacı çalışma düzenine ve potansiyeline göre fiyat teklifleri değişmektedir. Halisoğulları metal olarak elinizdeki parçalara en iyi hurda fiyatları teklif edilmektedir. Hurdacı hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

İçindekiler

Sarı Hurda Fiyatları

Kurumsal hurdacı olarak İstanbul genelinde bir çok firma ve fabrika ile anlaşmalı olarak alım yapılmaktadır. Şirketimiz tarafından piyasada olan en iyi fiyatlar teklif edilerek hurda alımları yapılır. Sarı hurda fiyatları günümüzde sürekli değişmektedir. Kimi sarı hurda 45₺ kimi kıymetli olan ise 108₺ kilo fiyatları bulunmaktadır.

Hurda alanlar ekiplerimiz uzman çağrı merkezi ekibimize adresinizi ilettiğinizde ortalama bir kaç dakika içerisinde gelinmektedir. İstanbul ilçe ve büyük semtlerinde bulunan sabit ekiplerimiz sayesinde bizlere ulaşmanızdan kısa süre sonra adresinize geliyoruz. Sarı hurda olarak adlandırılan bu malzeme içeriği gereği hurda bakır olarak da adlandırılabilmektedir.

sarı hurda

Sarı Hurda Alanlar

Halisoğulları metal şirketimiz sarı hurda alanlar olarak tüm cinslerde olan bu materyalleri bizlere satabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde olan ondan fazla ekibimiz ile müşterilerimizin talep etmesi durumunda hızla adreslere yönlendirilmektedir. Sokağınızdan seyyar hurdacı geçmesini beklemeden bizleri arayarak aynı gün elinizdeki parçaları satabilirsiniz. Elinizdeki parçaları hurda piyasasında en iyi fiyatlar ile satmak için 0 531 345 51 29 ile bize ulaşabilirsiniz.

Hoş görünüşün ve basit işlene bilirliği olduğu için pek çok yerlerde kullanılırlar. Dayanıklı, uzun soluklu kullanılabilen ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kullanılır. Sarı hurda günlük kıyafetlerden mutfak eşyalarına hatta su saatlerine kadar kullanılır. Hurda sarı alanlar olarak bizi arayın kendi tartı ve iş makinelerimiz ile gelerek hurda toplama işlemlerini yapıyoruz.

sarı hurda

Hurda Sarı Fiyatı Ne kadar?

Profesyonel olarak hurdacılık hizmeti verilen şirketimizde tüm kurumsal kimliklere de sahibiz. İstanbul ilçelerinde hem hurda alanlar ekiplerimiz hem de hurda toplanma alanları ile elinizdeki hurda sarıları aynı gün alabiliyoruz. Her hurdanın kendine özgü bir yapısı ve cinsi bulunmaktadır.

Sarı hurda kategorisinde değerlendirilen araiş sarı ms70 ile oto radyatör fiyatı arasında %30 oranında fiyat farkı olabilmektedir. Her hurda sarı fiyatı aynı değildir. Aşağıdaki tabloda hurda sarı alım fiyatları bulunmaktadır.

Hurda Araiş Sarı MS-70 Fiyatı 108,00 TL
Hurda Araiş Sarı MS-64 Fiyatı 102,00 TL
Hurda Sarı Külçe MS-58 Fiyatı 103,00 TL
Hurda Çubuk Ucu Parça MS-58 Fiyatı 98,00 TL
Hurda Çubuk Ucu Parça MS-58 Talaşı Fiyatı 96,00 TL
Hurda Fermuar Talaşı Pirinç İmalat Artığı Fiyatı 93,00 TL
Hurda Kırkambar Sarı Fiyatı 89,00 TL
Hurda Oto Radyatör Fiyatı 97,00 TL
Hurda Su Saati Fiyatı 79,00 TL
Hurda Alaşımlı Sarı Talaşı Fiyatı 82,00 TL

İçeriğinde Sarı hurda bulunan bazı parçalar; metal para, pc soketleri, radyatörler, pil, aydınlatma aksesuarları, dekoratif eşyalar, madalya, saat mekanizması, kurşun kovanı, elektriksel parça elemanları gibi günümüzde kullandığımız bir çok eşya içeriğine sarı pirinç malzeme bulunmaktadır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz