Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Akü Hurdası & 7/24 Hurda Akü Alanlar & Hurda Fiyatları

Akü Hurdası & 7/24 Hurda Akü Alanlar & Hurda Fiyatları

Geri dönüşüm uygulanabilecek bütün parçalar oldukça değerlidir. Akü hurdası içerisinde bulunan bileşenler sayesinde oldukça kıymetli ve hemen her hurdacı tarafından alınmak istenebilir. Halisoğulları metal firması olarak elinizde bulunan akü hurdalarını en yüksek fiyatlar vererek satın alıyoruz. Hurdacı numarası 0531 345 51 29 ile bizi arayarak aynı gün gün satışı yapabilirsiniz.

Akümülatör, akım toplar, batarya, elektrik enerjisini kimyevi enerji olarak depo eden, istenildiğinde bunu elektrik enerjisi olarak veren aygıt olarak işe yaramaktadır. İçeriği oldukça kıymetli olan aküler hurda olarak da iyi fiyatlar kazandırabilmektedir. Hurdacı firması olarak aynı gün peşin ödeme yapılarak hurdalarınız alınır.

İçindekiler

Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör sadece arabalarda değil bir çok alanda kullanımı bulunmaktadır. Denizaltı, vinç elektrik ile çalışan ve enerji depolaması yapılan her cihazda akü bulunmaktadır. Akü tek başına satmak istediğinizde para etmeyebilir. Fakat bir kaç adet yada toptan kilo olarak satarak iyi bir kazanç elde etmeniz mümkündür.

Ömrünü tamamlamış çalışmayan hurda akü, yineleme geri dönüşümü ile elinizdeki bu parçalardan kazanç sağlayabilirsiniz. Bu materyal oldukça kıymetli malzemelerden oluşmakta ve geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemlidir. Atıl vaziyette bekleyen tüm hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz. Halisoğulları metal hurdacılık olarak 7 gün 24 saat sürekli sahada olan birimlerimizden destek alabilirsiniz.

Akü Hurdası Alanlar

Akü Hurdası Para Eder mi?

İçeriğinde olan kıymetli materyaller ile aküler oldukça kıymetli parçalar olmaktadır. Elektrik ve elektronik teknoloji alanında ufaklı büyüklü bir çok akü çeşidi bulunmaktadır. Özellikle otomobillerde olmazsa olmaz olan aküler bittiğinde ve kullanım süresi dolduğunda bizlere hurda alanlar olarak satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Halisoğulları metal firması olarak tüm saha birimlerimiz tam donanımlı ve adresinize gelerek hurdalar için fiyat teklifi yapmaktadır. Ekiplerimiz adresinize gelerek fiyat teklifi verme hizmeti tamamen ücretsiz olmaktadır. Halisoğulları tarafından satın alınan hurda akü çeşitleri;

 • Kurşunlu aküler
 • Alkalik aküler
 • Çinko ve gümüşlü aküler
 • Kuru Akü hurdası,
 • Sulu Akü hurdası,
 • Jel Akü hurdası,
 • Bitik Akü Hurdası
 • Akümülatör Hurdası,
 • Batarya Hurdası,
 • Nikel Kadmiyum Akü hurdası,
 • Kurşun Kalsiyum Akü hurdası,

Akü Hurdası Para Eder mi?

Akü Hurdası Alım Satım

Piyasada kullanılan tüm akü çeşitlerinde alımlar gerçekleştirilmektedir. Halisoğulları metal olarak elinizde bulunan ve bitik olan aküleri değerinde satabilir yada firmamız tarafından yenisi ile değiştirebilirsiniz. İstanbul genelinde hurda akü alımları yapılan firmamızda bütün hurda çeşitleri değerinde ve aynı gün satın alınır.

İstanbul hurda alanlar saha birimlerimiz hurda alımları için adreslere gittiğinde donanımlı olmasından ötürü direk peşin ödeme gerçekleştirir. Elinizde olan hurdaları en yakın hurdacı olarak firmamıza satarak günlerce beklemeden anında kazanca çevirebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz