Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Göztepe Hurdacı & Hurda Alanlar & Halisogullarimetal.com

Göztepe Hurdacı & Hurda Alanlar & Halisogullarimetal.com

Hurdacı sektöründe 20 yılı aşkındır hizmet veren firmamız aynı gün hizmet verir. Göztepe hurdacı satmak istediğiniz hurda varsa hurdacı numarası 0531 345 51 29 ile bize ulaşın hemen gelelim. Halisoğulları Metal ekiplerimize demir metal, çelik, bakır, plastik, karton kağıt, tel, alüminyum, talaş, kablo hurdası gibi parçaları anında peşin olarak satabilirsiniz.

Halisoğulları metal şirketimiz İstanbul genelinde var olan hurdacı ekip filoları ile peşin alışveriş yapar. Elinizde olan parçaları bir kenarda çürümeye bırakmak yerine hurdacı olarak firmamıza değerinde fiyatlar ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. Adrese gelen hurdacı birimlerimiz hızlı, güvenilir, değerinde alıveriş işlemleri yapılır.

İçindekiler

Göztepe Hurda Alanlar

Göztepe hurdacı birimleri sürekli bölgenizde olmasından ötürü hızlı ve dakikalar içerisinde sizlere ulaşarak hemen alım yapabilmektedir. En iyi fiyatlar ile hurda satmak için uzman olan Göztepe hurda alanlar ekiplerimiz tarafından destek alabilirsiniz. Günümüz şartlarında sürekli değişen hurda fiyatları ile zarar etmeden elinizdeki parçaları satmak için bizi hemen arayabilirsiniz. Göztepe ve civar semtlerinde hurda alanlar arıyorsanız hemen gelip hurdaları satın alalım. Satmak istediğiniz bütün hurdaları aynı gün adresinizden alıyoruz.

Satmak istediğiniz bakır hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurda, demir metal hurda, gibi parçalar kilo yada toptan ayrımı yapılmaksızın tümü alınır. İstanbul en büyük hurdacısı olan halisoğulları metal piyasada olan bütün hurdaları satın alır. İstanbul bir çok bölgesinde aktif olarak sahada olan Halisoğulları metal hurda alanlar ekiplerimiz tüm müşterilerimize dakikalık hizmetler sağlar.

Göztepe Hurda Alanlar

Göztepe Hurdacısı

Kendi bünyemizde olan hurda geri dönüşüm fabrikalarımızdan ötürü taşeron kullanılmamasından ötürü yüksek fiyatlarla alınabilmektedir. Halisoğulları metal Göztepe Hurdacı toptan hurda satmak isteyeceğiniz en büyük firmalardan biridir. Göztepe hurdacı olarak satın aldığımız bütün parçaları değerinde fiyatlar sunarak satın alma yapıyor ve çeşitli dönüşüm işlemlerine tabii tutarak tekrar piyasada kullanılmasını sağlıyoruz.

İstanbul genelinde ve mahallelerinde de bulunan ekiplerimiz ile sizlere kısa sürede ulaşarak çözümler üretiyoruz. Hurdacı arıyorsanız bize hemen ulaşın aynı gün alışveriş yapalım. Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır var olan Halisoğulları metal ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ile adresinize gelerek kendi bünyemizde olan ekip ve araçlar ile değer tespiti, araca yükleme işlemleri yapılır.

Göztepe Hurdacısı

Göztepe Hurdacı Numarası

Bir malzemenin geri dönüştürtebilme imkanı varsa çöpe atmak yerine peşin ödemeyle bizlere satabilirsiniz. Göztepe bölgesinde elinizden hurda çıkartmak istediğiniz hurdacı numarası 0531 345 51 29 ile bize ulaşmanızdan bir kaç dakika sonra birimlerimiz hemen yanınıza gelecektir. ev hurdası, iş yeri hurdası, fabrika hurdası gibi dönüşebilen bütün parçaları aynı gün hak ettiği değeri sunarak satın alır.

Haftanın 7 günü 24 saat ulaşabileceğimiz hattımızla bizlere ulaşarak değerinde fiyatlar ile alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Göztepe hurdacısı olarak hurdada çeşit ayrımı ve kilo ayrımı yapmadan aynı gün ücretsiz olarak geliyoruz ve en yüksek fiyat teklifi ile sizlere hak ettiği değeri veriyoruz. En yüksek fiyatlar ile siz hurdalara dokunmadan tüm taşıma, tartma ve ayrıştırma işlemleri yapılır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz