Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Cevizlibağ Hurdacı & 7/24 Hurda Alanlar & halisogullarimetal.com

Cevizlibağ Hurdacı & 7/24 Hurda Alanlar & halisogullarimetal.com

Elinizde olan bütün hurdaları Halisoğulları metal olarak aynı gün alıyoruz. Cevizlibağ hurdacı saha birimlerimiz ev, iş yeri, fabrika, üretim tesisi hurdası olmak üzere dönüşebilen bütün hurdaları değerinde fiyatlar ile satın alıyoruz. Uzun yıllardır sektörde bulunan işletmemiz hurdacılık mesleği gereği olan bütün hurda toplama, hurda dönüştürme, inşaat hurdası gibi hizmetler vermektedir.

Halisoğulları Metal şirket ekiplerimiz adrese gelen hurdacı olarak dakikalar içerisinde alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sektörün öncülerinden olan şirketimiz dönüşüme uygun bakır, alüminyum gibi parça yada klima, jeneratör gibi makine olarak da hurda alımları yapılmaktadır. Günün her saati bize ulaşarak ayrım yapmanıza gerek kalmadan olduğu şekilde hurdacı olarak bizlere satabilirsiniz.

İçindekiler

Cevizlibağ Hurdacısı

Adet bazında yada kilo/ton olarak hurda satışı için Cevizlibağacık Hurdacı ekiplerimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Halisoğulları metal işletmemiz ile demir metal hurda, çelik, tel, alüminyum, bakır, çinko, kurşun, tekstil, talaş, kablo hurdası gibi parçaları anında peşin ödemesi karşılığında elden çıkartabilirsiniz. Bir köşede beklettiğiniz parçaları nakite çevirebilir ve boşuna yer kaplamasına engel olabilirsiniz.

Hurda kilo fiyatları halisoğulları metal olarak günlük güncellenir ve en yüksek fiyat teklifleri ile müşterilerimizin en iyi kazanabileceği rakamlar ile hizmet veririz. Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır var olan şirketimiz ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ile adresinize gelerek kendi bünyemizde olan ekip ve araçlar ile değer tespiti, araca yükleme işlemleri yapılır. Hurda alımlarında toplama, tartma ve taşıma işlemleri sadece ekibimiz bünyesindeki kişiler yapmaktadır.

Cevizlibağ Hurda Alanlar

Cevizlibağ Hurda Alanlar

İstanbul da en büyük hurdacılar içinde olan Halisoğulları metal Cevizlibağacık Hurdacı toptan hurda satmak isteyeceğiniz en büyük firmalardan biridir. Şirket bünyemizde bulunan onlarca ekipler ile sürekli İstanbul da ilçe ve önemli semtlerinde sabit beklemekteyiz. Cevizlibağ haftanın 7 günü hurda alım yaptığımız bölgelerden olmasından ötürü sürekli sabit ekiplerimiz bulunmaktadır.

Cevizlibağ hurda alanlar olarak adresinize ortalama bir kaç dakika uzaklıktaki ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Sokağınızdan hurdacı geçmesini beklemektense bizi hemen arayın gelip bütün parçaları satın alalım. Halisoğulları metal hiç bir hurda ayrımı yapmadan alışveriş sağlamaktadır. Profesyonel hurda alanlar olarak Cevizlibağ da hurda toplama ve hurdacı toplanma alanları sayesinde dakikalar içerisinde adresinizdeyiz.

Cevizlibağ Hurdacı Numarası

Cevizlibağ hurdacı numarası 0531 345 51 29 olmakta olup çağrı merkezimize ulaşarak hurda kilo fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek fiyatlar ile hurda satmak için Halisoğulları metal olarak bizleri arayabilirsiniz. Hurdacı firmaları kapasitesine göre hurda ayrımları yapmaları gerekmektedir. Şirketimiz Piyasada olan 50 çeşit hurda için de alımlar yapmaktadır.

Kendi bünyemizde olan hurda geri dönüşüm fabrikalarımızdan ötürü hiç aracı firma kullanmayarak en yüksek fiyatları verebilmekteyiz. Kusursuz ve profesyonel hizmet almak için halisogullarimetal.com üzerinde bulunan iletişim kanalları ile bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz