Bölge Anadolu Yakası
0 531 345 51 29
hurdaci

Sarı Hurda Fiyatları 2023

Sarı Hurda Fiyatları 2023

Günümüzde en çok geri dönüştürülen hurda sarı olmaktadır. Sarı hurda fiyatları 2023 yılına özel fiyatlar sunarak elinizdeki parçaları yüksek rakamlar ile bize satabilirsiniz. Sarı hurdası bir çok elektronik, demirbaş eşyaların içeriğinde bulunmaktadır. Halisoğulları metal şirketimiz olarak elinizde olabilecek tonlarca sarı hurda alımı yapılmaktadır.

Bir çok hurdacı çalışma düzenine ve potansiyeline göre değişik fiyatlar teklif etmektedir. Halisoğulları metal olarak elinizdeki parçalara en iyi hurda fiyatları teklif edilmektedir. Kıymetli bir parça olan hurda sarı; kendi içinde dahi alaşımını meydana getiren metallerin oranlarına tabi olarak sınıflandırılmaktadır. Hurdacı olarak 7/24 hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

İçindekiler

Sarı Hurda Kilo Fiyatları

Yılların vermiş olduğu hurdacı tecrübesi ile adresinize gelerek en iyi hak ettiği fiyatları vermektedir. Kilo yada ton olarak hurda satışı yapabilir ve kazançlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Sarı kendi içerisinde oldukça çeşitli olmakta ve değişen kilo fiyatları olmaktadır. Enflasyon rakamlarının günümüzde sürekli artmasından ötürü Sarı hurda fiyatları 2023 günümüzde sürekli değişmektedir.

İstanbul ilçelerinde her bölgede bulunan hurda alanlar nitelikli birimlerimiz ile en yüksek fiyatlar alımlar yapılır. Sarı hurdası içeriğindeki maddeler nedeniyle oldukça kıymetli olmaktadır. Sarı hurda olarak adlandırılan bu malzeme içeriği gereği hurda bakır olarak da adlandırılabilmektedir. Hurda sarı içeriği gereği çok fazla sektörde kullanılmasından ötürü sürekli talep olmaktadır.

Sarı Hurda Kilo Fiyatları

Sarı Hurda Ne kadar 2023

İstanbul ilçelerinde olan ondan fazla ekibimiz ile müşterilerimizin talep etmesi durumunda hızla adreslere yönlendirilmektedir. Şirketimiz tarafından piyasada olan en iyi fiyatlar teklif edilerek hurda alımları yapılır. Kimi sarı hurda 53₺ kimi kıymetli olan ise 138₺ kilo fiyatları bulunmaktadır. İstanbulda hurda alanlar ekiplerimiz hem de hurda toplanma alanları ile elinizdeki hurda sarıları aynı gün alabiliyoruz.

Sarı hurda kategorisinde değerlendirilen araiş sarı ms70 ile oto radyatör fiyatı arasında %30 oranında fiyat farkı olur. Sarı hurda fiyatları 2023 malzemenin cinsi oldukça önemlidir. İstanbul ilçe ve semtlerinde bulunan sabit ekiplerimiz sayesinde bizlere ulaşmanızdan kısa süre sonra adresinize geliyoruz.

Hurda Araiş Sarı MS-70 Fiyatı 118,00 TL
Hurda Araiş Sarı MS-64 Fiyatı 112,00 TL
Hurda Sarı Külçe MS-58 Fiyatı 113,00 TL
Hurda Çubuk Ucu Parça MS-58 Fiyatı 97,00 TL
Hurda Çubuk Ucu Parça MS-58 Talaşı Fiyatı 98,00 TL
Hurda Fermuar Talaşı Pirinç İmalat Artığı Fiyatı 95,00 TL
Hurda Kırkambar Sarı Fiyatı 86,00 TL
Hurda Oto Radyatör Fiyatı 92,00 TL
Hurda Su Saati Fiyatı 82,00 TL
Hurda Alaşımlı Sarı Talaşı Fiyatı 84,00 TL

Sarı Hurda Alanlar

Elinizdeki sarı hurda malzemelerini 2023 yılına özel fiyatlar sunarak en yüksekten ödenmektedir. Tüm İstanbul ilçesi ve önemli semtlerinde bulunan onlarca saha ekiplerimiz ile yüksek fiyatlar verilerek alınır. Halisoğulları metal geri dönüşüm merkezi olarak onlarca hurda çeşidinde alımlar yapılır ve hak ettiği fiyatlar teklif edilir. Halisoğulları metal şirketimiz sarı hurda alanlar olarak tüm cinslerde olan bu materyalleri bizlere satabilirsiniz.

Sarı hurda bulunan bazı parçalar; metal para, pc soketleri, radyatörler, pil, aydınlatma aksesuarları, dekoratif eşyalar, madalya, saat mekanizması, kurşun kovanı, elektriksel parça elemanları içeriğinde sarı pirinç malzeme bulunur.

Sokağınızdan seyyar hurdacı geçmesini beklemeden bizleri arayarak aynı gün elinizdeki parçaları satabilirsiniz. Elinizdeki parçaları hurda piyasasında en iyi fiyatlar ile satmak için 0 531 345 51 29 ile bize ulaşabilirsiniz. Sarı hurda günlük kıyafetlerden mutfak eşyalarına hatta su saatlerine kadar kullanılır. Hurda sarı alanlar olarak bizi arayın kendi tartı ve iş makinelerimiz ile gelerek hurda toplama işlemlerini yapıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Hurdacı AraWhatsApp Yaz